KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Blyerts 4148083

nr 414 8083

Blyerts

sign. nakenstudie, 1920-tal, 25x19

Utrop:

300 kr

Såld:

700 kr

måndag 22 maj 2006

Signe Persson-Melin (f. 1925)